Kemény…
Ezt az Ábrahám Robi Monaco Hadtestjéből fotóztam (nézzétek meg Youtubeon). Ha az ukrán arany WC kiverte a biztosítékot, itt vannak még komoly képkockák. Aztán ha megnéztétek, akkor kérdezzétek már meg a tiszás ismerőseiteket, hogy hányan jártak már Monacoban illetve, hogy ha van csak egy ukrán is, aki Monacoban szenved a háború kitörése óta, akkor miért nem az finanszírozza Zelenszkij maffiáját? Miért az európai adófizetők?
/posztok.hu
November 1. 


NYUGDÍJBA VONUL KAKUK CSABA BAJTÁRSUNK
Kakuk Csaba bajtársunk 1979. augusztus 1-jén kezdte meg szolgálatát az Országos Mentőszolgálat kötelékében. 1985 szeptemberéig kivonuló mentőápolóként dolgozott…

️
