Van mire.
Kevés szánalmasabb dolog van annál, amikor egy valamikor szebb időket és érdemeket megélt ember nem tud megbékélni az idő múlásával és kapálózva igyekszik fennmaradni a vízen, talán csak az, amikor valaki érdemek nélkül kéri ki magának, hogy ő valaki. Kukorelly egy senki. Ezt pedig nem a múltja - az teljesen érdektelen -, hanem a jelene mutatja.
/posztok.hu








️A NÉMETEK TÖBBSÉGÉNEK ESZE ÁGÁBAN SINCS AZ UNIÓS BÜROKRATÁK ÉS A HÁBORÚPÁRTI POLITIKUSOK KEDVÉÉRT ELESNI UKRAJNÁBAN, EGY OROSZOK ELLEN VÍVOTT HÁBORÚBAN.
