Orbán: “Magyarország az egyik legnagyobb nyertes lesz”
Ez már egy komoly szám!
Orbán: “Magyarország az egyik legnagyobb nyertes lesz”
„Meg kell tanulnunk vágyakozni az után, ami a miénk.” – Egy adventi elmélkedés vár rád ma a 777-es adventi kalendáriumban.
👉 https://777blog.hu/adventinaptar/
️
️
️
☝️Nem vész el csak átalakul!
Mohácson teltházat csinált Orbán Viktor. Magyar Péter már meg sem mert jelenni. Kellemetlen
️
Orbán Viktor: Ez maga a hadüzenet Oroszországgal szemben!
Fárad a Tisza! 