Nincs ennél jobb érzés! Békemenet. A többség.
Iratkozzatok fel!
Iratkozzatok fel!
Nincs ennél jobb érzés! Békemenet. A többség.
Van akiknek nem tetszik, hogy Budapesten fognak tárgyani a BÉKÉRŐL, de MI itt a BÉMENETEN ezt másképp látjuk! #békemenet #béke #magyarország #budapest #október23
Szégyelld magad!
Szabadon lengjen a magyar zászló most, és mindaddig, míg ember él e Földön. 
Élő közvetítés a Békemenetről a Patriótán. A közvetítés linkje kommentben.
️
️
️ 
Óriási: Ursula elbábozza Petit a Nyugati téri felüljárón!
Mindenki velünk van!

Nemsokára átérünk a körútra, elképesztő a tömeg!
👍 Zsúfolásig megtelt a Margit híd az indulás előtt!
Békemenet 2025!
Éljen a magyar szabadság, éljen a haza!