„Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta oda, hogy aki hisz benne, az el ne vesszen, hanem örökké éljen.” A minimum, hogy ennek tudatában küzdünk meg a globalistákkal!
A tegnapi Orbán interjúból szeretnék nektek egy fontos részletet kiemelni, amihez van egy nem elhanyagolható megjegyzésem is!
/posztok.hu





️Hoppá!