Szóval: a Petinek alátoltak egy kamupártot. Ennek a sufnicuccnak van egy alelnöke. Namármost. Egészen véletlenül ez a pali sajtóinformációk szerint egy tőrőlmetszett besúgó volt a komcsi rendszerben.

Hinnye.

Persze mindez annyira nem is meglepő. Mégis kivel szövetkezzen az, aki levitézlett balos arcokkal veszi körül magát, akinek Demszky-plakátok őrizték az álmát gyerekkorában és aki - az egyesülete credoja alapján - egy nyitott országban hisz, ami szóhasználatában kísértetiesen hasonlít a globalista nyílt társadalom eszméjéhez. Ehhez, hogy úgy mondjam már csak az íze kedvéért is dukál egy olyan párt, aminek a vezető tisztségviselője jóelvtársi múlttal bír.

Ez a balos messiások útja.

Akikről előbb-utóbb mindig kiderül, hogy valójában pontosan ugyanolyan, balosokkal körbevett, külföldi recept alapján készült, globalista háború- és genderpárti másolatok, mint az eggyel előzők.

Magyar Péter nem bír a vérével!
Sikerült olyan kamupártot alátolni, amelynek az alelnöke besúgó volt a kommunista rendszerben, sólyom fedőnéven jelentett.
️Persze ez nem véletlen, hiszen a kommunisták…

Attól mert jobboldali és konzervatív vagy , még lehetsz kormánykritikus. Ezt kellene megérteni sokaknak. Az építő kritika hasznos.....

Vekker úr

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média