PszichoPeti csapkod, hogy ő bizony nem lopta a logót! Peti, elragadó, ahogy próbálsz itt kifolyni ebből a sztoriból, ezért azt mondom, ragadjuk meg az alkalmat és kössünk egyezséget; Peti, nagyon szép a logód! Megszólalásig, színre ugyanolyan, mint egy indiai ragasztógyártóé, de persze ez nem ugyanaz! Hiszen az indiai valószínűleg tényleg a végtelent ábrázolja. A tiéd meg Téged. Egy duplanullát
❤️
/posztok.hu





️
Kizárólag saját vélemény:
(mind tudjuk, mit jelent ez…)!
Magyar "lopós" Péter Indiából lopta a mozgalmának a logóját!
Egy indiai ragasztógyártó cég logóját...