ELKEZDŐDÖTT! Tavaly komoly sorozatot indítottunk a témában, és úgy tűnik idén sem lesz ez másképp A F.O.S. már el is kezdte a Balaton lefikázását, pedig még csak március van. Ezért belevágunk mi is.…
Halkan kérdezem meg a szakértőket: ez amúgy számít valamit? Tényleg azon is lehet nyammogni, hogy vajon mit kell gondolni arról, hogy az oroszok ATOMMAL FENYEGETNEK?