A szankciómániás balos osztály romokban van, mert egyre kevesebben hisznek nekik, amikor azt próbálják beadni, hogy a szankciók működnek. Szóval felhívtuk a megrendelőket, hátha megkegyelmeznek nekik, megértőek lesznek és megengedik, hogy ne kelljen tovább hazudniuk.
.
.
.
.
.
.
.
*Narrátor: de nem voltak megértőek...*

Árnyék Feri!
Azért tegyünk tisztába valamit.
Az orvosok bérét a Fidesz rendezte. Te kormányon ápolókat küldtél el, kórházakat zártál be és egy kórház felújitást sem csináltál meg. Ellenben havonta…

A szocializmus “betonimádata” a szocialistákkal együtt mindig visszatér.

Lassan, de sikerül a Vár és a belváros megtisztítása a 70’-80’ évek iszonyatos szürke árnyékot vető betontorzóitól; erre…

Azért az abszolút felháborító, hogy a baloldal árnyékkormányának minisztere szerint a rezsicsökkentésnek SEMMI ÉRTELME.

Ezek szerintetek melyik világban élnek?

Csak úgy halkan, de felháborodottan…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média