Én nem kételkedek a TransTelex szavában.
Ezek az "üzenetek" bizonyára ott voltak az elégetett levélszavazok mellett a szemétdombon
Ha igaz, hogy az Északi Áramlat holnaptól a kapacitása ötödén üzemel majd, és ha igaz, hogy Szijjártó Péternek jó esélye van 700 millió köbméter gázt szereznie Oroszországból még a tél előtt, akkor novemberre olyan f@sza kis jogállam leszünk ám, hogy olyat még a világ nem pipált
️
️
Én nem kételkedek a TransTelex szavában.
Ezek az "üzenetek" bizonyára ott voltak az elégetett levélszavazok mellett a szemétdombon
Hatalmas bajban a németek 


80%-al csökkent az Orosz gázszállítás 
JóóóIstengyerele
Átlag budapesti hétfő: A "demokrácia koporsóját" vitték el a Margit-hídról a tüntetők a Parlament elé








Létszám: max 80 - 100 ember szumma
Orbán Viktor intellektuális értelemben is kiemelkedik Európából - Kemény csörte volt a HírTV-ben!
Orbán Viktor intellektuális értelemben is kiemelkedik Európából!
Orbán Viktor intellektuális értelemben is kiemelkedik Európából - Kemény csörte volt a HírTV-ben!
Bajban a németek: szerdától 80 százalékkal csökken az orosz gázszállítás, a hír hallatán ismét emelkedett a gáz piaci ára.
Az ATV Egyenes Beszédben elmondtam: azt állították a nyugati vezetők, hogy majd a szankciókkal megállítják a háborút, ehhez képest a háború már 6 hónapja tart, az oroszok pedig halálra keresik magukat…
Ha jön egy buszos turistacsoport valahonnan, eltörpül mellette a baloldali tüntetés…