Vigyázzunk rá, szeressük, és tegyünk érte, hogy utódaink is büszkék lehessenek Magyarországra! 
🙌 VISSZATEKINTŐ 2024 MÁJUS 
Többfunkciós önkormányzati épülettel gazdagodott Aszófő, amit a Magyarország Kormánya mintegy 230 millió forinttal támogatott. 

A modern épületben helyet kapott: az önkormányzat, az orvosi rendelő és a könyvtár is.
Balatoncsicsón a helyi általános iskola idén fennállásának 30. évfordulóját ünnepelte és a kormány támogatásának köszönhetően az iskola új, korszerű hőszivattyúval modernizálta fűtésrendszerét. 

Balatonfüreden megújult Óváros. 
Vászolyon átadtuk a régóta várt csapadékvíz-elvezető hálózat rekonstrukcióját és a vízelvezető árkot.
️
Balatonalmádiban felavattuk Fáskerti István szobrát. 
Új közösségi térrel bővült a katolikus egyház Csopakon 

️
Egyeztetés Tótvázsonyban, Alsóörsön. 


Ráczkevi Lajos polgármesterrel átadtuk a "Baka szabadidőházat" Papkeszin. 

Balatonfüreden átadtuk a megújult Esterházy kastélyt, ahol országos szinten is egyedülálló nyaralástörténeti kiállítás nyílt. 

Balatonfűzfő díjakkal is elismerte sportolóit, "a Balatonfűzfő sportjáért" kitüntetést Busch Péter, helyi kosárlabda oktató vehette át.
⛹️
Csopak volt a házigazdája a 11. Országos Pálinka- és Törkölypálinka Versenynek. 🤝🥂
Eseménydús májust tudhattunk magunk mögött 2024-ben a választókerületben, visszanézve a napsütéses fotókat máris várom a tavaszt és az új kihívásokat! 🙌✨
/posztok.hu
️
A Magyarországon működő családtámogatási rendszer több mint 30 elemből áll, és ennek a nagy részét a fiatalok igénybe tudják venni. - Nacsa Lőrinc
️A déli határ folyamatos ostrom alatt áll.
Fényképválogatás a tegnapi átadóról 
️
A 

tette le a NAT vizsgát: kevesebb tananyag, korszerűbb tudás, 99,5% sikeresség
.