Burkoltan megfenyegette Magyarországot az ukrán külügyminisztérium.
Oleg Nyikolenko ukrán külügyi szóvivő lényegében azt üzente, hogy Ukrajna összeomlása után Magyarország következik. Mert szerinte nyilvánvaló, hogy az oroszok a NATO-tag Magyarországra fenik a fogukat.
Nem Romániára, amelyik agresszív orosz ellenes külpolitikát folytat, hanem a semleges Magyarországra.
Az ukránok minden áron be akarják vonni hazánkat a konfliktusba. Miközben a magyarokra egyelőre csak az ukrán nácik jelentenek veszélyt.
/posztok.hu





jött el a
, valamint a Budapest Ragtime Band idei terveiről. 


