Januártól nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a 25 év alattiaknak +VIDEÓ
Januártól nem kell…
Csak alusapkás, fideszes álhír, hogy a gyerekeinket akarják!
Mindenesetre ez a tényleg behatárolhatatlan nemű ember felvilágosító jelleggel kifejezetten a gyerekekhez szól. Nem mi mondtuk, ő mondja. Külön juttatás az a borzasztó hínármozgás, amivel a nemek közti váltogatást próbálja érzékeltetni.
Januártól nem kell…
Jött Ronaldo, Varane és Sancho, és jött a nagyobb bérköltség is!
