Jövő…
TUDATHASADÁSOS SZTORINK: A SENKI ÁLTAL NEM ISMERT, „VILÁGHÍRŰ” ÍRÓ SZERINT SOHA NEM BÁNTOTTÁK ITTHON, AMIÉRT KÉZENFOGVA SÉTÁLT FIÚBARÁTJÁVAL AZ UTCÁN. DE MÉGIS DURVÁN HOMOFÓBNAK TARTJA AZ ORSZÁGOT!
"Soha semmilyen atrocitás nem ért minket amiatt, mert két csávóként vagyunk együtt – de azért pontosan tudtuk, hogy közben egy végtelenül homofób ország homofób fővárosában éltünk" – nyilatkozta az MSZP-s hátterű 24.hu-nak egy főállású niemand.
Az idézett mondaton kívül rengeteg ostobaságot összehordott a méltán ismeretlen műfordító, költő, író. Igazán nagy kár, hogy nem építették fel időben a karakterét. Ha ideje korán gondolkodtak volna és szerepeltették volna, akkor sokkal nagyobbat szólna, hogy az országot és a kormányt támadja.
Egyszer talán majd beérik a figura és nem csak az ÉS olvasói, hanem az ország maradék 99 százaléka is be tudja azonosítani, mint világhírű magyar írót. Így nem sok mindenkit érdekelnek a gondolatai, és ha nem lelnénk örömünket egy ilyen hólyag kifigurázásában, akkor radar alatt szálltak volna el a szavai. De annyira gyomorforgató, amit gondol és mond, hogy adtunk neki egy esélyt.
Miért nem tud mindig ilyen remek interjúkat készíteni a 24.hu? Végre tényleg jól szórakoztunk!
Jövő…
Nem…
A rendszer országos lefedettségének köszönhetően…
Hétéves csúcson az olajár.
Hiába reménykedtek a…
A Ferencváros önkormányzata által finanszírozott 9 Magazin című…