Visszafoglalja a Balatont, a NER-nek mennie kell! Nem kaptunk segítséget, de az se volt elég!
Ferenc testvér megfejti, mitől nem lesz többé luxus a Balaton: ha megy a NER, és ők jönnek a helyére. Jogos, hiszen ez a recept már korábban is bevált: 2010-ig is tök olcsó, ámde virágzó-pezsgő hely volt, bár már 40 éve is luxus volt Orbán miatt. Eközben a vendéglátós kolléga azt is kiböki, hogy 57 százalék a munkáltatói járulék, bár ezt a számot mostanáig nem tudtuk visszafejteni.
Megszülettek az első magyar érmek a tokiói nyári ötkarikás játékokon és mindhárom színűből jutott versenyzőinknek. Az Előnyszabályban korábbi olimpiai bajnokok, érmesek, mesteredző segítségével…
A járványhelyzet enyhülésével, a korlátozások feloldásával ismét lendületet kapott a hazai slow mozgalom, amely arra igyekszik válaszokat találni és alternatívákat kínálni, hogy hogyan érezze magát…