Érdemes volt kinyitni a teraszokat? Az ellenzék szerint nem. Volt arra példa, hogy a mai ellenzéki pártok a magyar emberek oldalára állt volna egy kérdésben? Szerintem nem.
Aki egy napsütötte délutánon kiül egy teraszra kávézni vagy sörözni, az tulajdonképpen az orbáni diktatúrát támogatja.