Április 3-án csak a Fidesz!
Ma szó szerint bejártuk Tolnát-Baranyát, hogy mindenkinek elmondjuk, akinek csak lehet: a baloldal veszélyes és felelőtlen politikája belesodorná Magyarországot a háborúba!
Ha békét és biztonságot akarunk, vasárnap a Fidesz jelöltjei mellett kell voksolni! 
/posztok.hu
Kampányhajrá a Jászságban.
Hajrá, Pócs János!





