2022-ben az a magyar baloldal programja, hogy “Itt a Feri”. Nem mi mondjuk, ők kampányolnak ezzel a szlogennel. Jól szimbolizál mindent, amit képviselnek: adó- és rezsiemelést, a családtámogatások eltörlését, a 13. havi nyugdíj elvételét. Áprilisban megüzenhetjük nekik, hogy ebből többet nem kérünk: Magyarország előre megy, nem hátra!
Görgess tovább!
️40 NAP A VÁLASZTÁSOKIG️ Sokan vagyunk és sokan leszünk!
🤝 Ma már több mint kétszer annyit fordítunk szociális bérekre, mint 2010-ben. Idén 20%-kal nő a szociális dolgozók bére. 2010. előtt elvettek egyhavi bért minden szociális dolgozótól.
️A képen ugyan nem látszik, de Pilisjászfalu egyik legjobb kolbásza Volykó Lászlóéknál készül! Kóstoltam! Köszönöm a támogatásukat! Hajrá, Pilisjászfalu #menczertamas #FideszKDNP #valasztas2022 #pest2…