Hol van ennek a vége?
Magyar Péter a végtelenségig lenézi a miskolciakat. Szerinte vidéki debilek, Miskolc pedig egy suttyó hely, koszfészek, lepratelep, lepukkant, reménytelen, proliláger. A miskolci tiszásoknak rendkívül tudathasadásos állapotban kell lenniük ahhoz, hogy ezek után tiszások legyenek.
/posztok.hu
Nem hátrálhatunk meg és nem fogadhatjuk el a brüsszeli döntést!
Csak a Fidesz tudja garantálni Magyarország biztonságát.