Ügyes húzás Magyar Pétertől, el kell ismerni. 👏😁

Mostanában matricaként ragadt rá újfent Orbán Viktor rendezvényeire, eljött Győrbe, Nyíregyházára, Kecskemétre, de az általa várt érdeklődés rendre elmaradt. Nagyvárosok kisebb tereit sem tudta már megtölteni, pedig munkatársai szerint komoly utaztatást szerveznek minden alkalommal Budapestről.

Most szombaton a miniszterelnök Mohácson folytatja az országjárását, de a Tosza Párt ezúttal nem szervez semmit, mert (belsős információk szerint) az eddigieknél is kínosabb lenne az alacsony részvétel.

Magyar Péter tehát kénytelen volt feladni a matrica viselkedést, és inkább úgy döntött, hogy a stabilabbnak számító Budapesten tart inkább rendezvényt, amire hivatkozva lemondhatja a borítékolható mohácsi égést.

Ügyes. Ügyes, de átlátszó. Fogy az erő, csökken az érdeklődés, elmúltak a mézeshetek, és egyre több választó ébred rá, ki is ez az ember valójában. Feltehetőleg a Tarr Zoltán alelnök által kipofázott, és a Dálnoki Áron gazdasági munkacsoport vezető által megírt, majd kiszivárgott adóemelési tervek sem segítik a népszerűség növelését.

Szóval úgy fújnak visszavonulót Mohácsról, hogy a vész elkerülhető legyen, de minél kevesebben vegyék észre.

Csak a szokásos balos trükközés, az nem veszi észre, aki nem akarja.

123 nap, és felkenődnek a presskukacra.

Jövő héten lesz az uniós csúcstalálkozó Brüsszelben, de a bel- és igazságügyi tanács már most elfogadta a migrációs paktum végrehajtási határozatát.
Megállapították, hány migránst kellene befogadnia…

Megszavaztuk a 14. havi nyugdíjat!

Februárban már érkezik az első heti összeg, egy évvel később a következő és így tovább.

️ A Tisza párt nemcsak a 14., de a 13. havi nyugdíjat is elvenné, és még 20%-…

🤝 Visegrádi összefogás a gazdákért!

A cseh, lengyel, magyar és szlovák agrárkamarák egyértelmű üzenetet küldtek Brüsszelnek: nem fogadják el, hogy az Európai Bizottság több mint 20%-kal csökkentené…

1️⃣4️⃣9️⃣ esztendeje született legendás klubelnökünk, a magyar és a nemzetközi sportélet meghatározó személyisége, Brüll Alfréd!
Hajrá, kékek, hajrá, MTK!

A Tisza elvenné a nyugdíjakat és az egészségbiztosítást. Nem adjuk mindazt, amit eddig felépítettünk!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média