Milyen meglepő, hogy Magyar Péterék pont azokon a pontokon akarnak belenyúlni a magyar adórendszerbe, ahol Brüsszel is. De hát ők nem bábok, mint tudjuk.

️ Európában egyre gyakoribbak a templomok és keresztény közösségek elleni bűncselekmények

Az elmúlt években számos megrázó támadás történt:

Németország – Kölnben felháborító módon karneváli kocsi…

Összevont poszt

Hetek exkluzív.
Beszélgetés Trumpról, háborús veszélyről, Magyarországot érő külföldi befolyásolási kísérletekről, Izraelről.

Teljes interjú kommentben

Hetek exkluzív.
Beszélgetés Trumpról, háborús veszélyről, Magyarországot érő külföldi befolyásolási kísérletekről, Izraelről.

Teljes interjú kommentben

A Duna-Ipoly Nemzeti Park hazánk második legnagyobb működési területű igazgatósága több mint 1️⃣3️⃣ ezer négyzetkilométert kezel, és fejlesztéseit hatékony pályázati munkával valósítja meg.

A 2️⃣0️⃣2…

Sorra valósulnak meg az agrárberuházások. A baromfiágazat az egyik legversenyképesebb állattenyésztő ágazat. Telepátadó Sombereken.

Liszt Ferencről és a magyar zene világformáló erejéről szólt az este a Carnegie Hallban

A világ egyik leghíresebb koncerttermében, a Carnegie Hallban rendezték meg az V. Liszt Ferenc-zongoraverseny…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média