Újabb 60 millió Ft a Jászságnak! 
Kiskunhalason több száz segítőnkkel találkoztunk, Bányai Gábor országgyűlési képviselő olyan közösséget tudhat maga mögött, melynek fontos a nemzet, a szabadság, a biztonság és az erősödő ország. Olyan emberek, akik még emlékeznek a 2010 előtti Magyarország vesztes éveire, ezért sem kérnek Gyurcsányék romlott politikájából és a hamis ígéreteikből. Tavasszal újra le fogjuk győzni a baloldalt! 
Újabb 60 millió Ft a Jászságnak! 
Újabb 27 millió Ft a Jászságnak! 
Aláírásgyűjtés Jászberényben
🤝 Pócs János barátom, a Jászság országgyűlési képviselője meghívására jártam Jásszentandráson.
Remek hangulatú találkozás volt, köszönöm az élményt!
Közös a küzdelmünk, hogy megakadályozzuk a…
Komédia amit láttunk az elmúlt napokban a baloldal háza táján. Továbbra is Gyurcsány keveri a lapokat, és bár az országot nem tudják átverni, a baloldali tábort azért…
Magyarországon mindenki számára van elegendő vakcina.
A legnagyobb veszélyben a beoltatlanok vannak.
Napló/1395: Őszi séta a kertben a két kuvasszal (Ipoly és Bodza), valamint Szaffival.
Közel 7 milliárd forintos beruházást adunk át ma a Béresnél.
Tegnap külügyminiszteri szinten jól előkészítettük, most pedig kezdődik a V4 csúcs!
Katartikus élmény a Zeneakadémián!
Köszönöm Szabó Balázs Junior Prima és Múzsa díjas művész úr meghívását a Liszt Ünnep keretein belül tegnap este megrendezett orgonaestre.
Liszt Ferenc egyszer azt…