Fajkasházy Teddy szerint “szerencsétlen buszmagyarok” vagyunk, mert ott voltunk a Békemeneten.
Na, most az a helyzet kedves “humoLYista”, hogy pontosan ez az gyomorforgató gőg, amiből nagyon elege van…
9 NAP 

👉 9 napunk van, hogy mindenkit meggyőzzünk.
👉 9 napunk van, hogy megvédjük az országot.
👉 9 napunk van, hogy megvédjük a jövőt.
Április 3 - Válassz és népszavazz!
2X - FIDESZ
GENDERLOBBI - 4 NEM! 
/posztok.hu
Lassan már naponta találkozom Márki-Zay Péterrel, minden alkalommal végighallgatom azt a végtelenül demagóg és hazug standup előadását, amit már mindenki hallott és meg is unt.
Nagyon sok dolog miatt…
Április 3-án szavazzunk a fejlődésre és a biztonságra
És az tudjuk, hogy mivel jár…

💪🇭


