Azért jó lesz holnap letenni a maszkot 

KonVerzió megint fején találta a szöget. 
️
👉 Eredeti poszt:
Sajnos nekünk baloldali ellenzékből az egyik leghitványabb jutott - tisztelet a ritka kivételnek. De most mindannyian tehetünk azért, hogy végleg eltűnhessenek a süllyesztőben! 

Április 3-án legyünk ott, válasszunk nemzeti kormányt és egyben váltsunk közösen ellenzéket is!
️
️
/posztok.hu
FRISS!
️ Részletek!
Ez azt jelenti, hogy Európában most 10-…



Kész, nem bírom:
Jámbor “burkolt elegancia” András szerint SOK EZREN voltak a tüntetésen.
️ Mára becsuktam az internetet…
️ A szocialsita
Ha a baloldalon múlna, a magyar…