Ez a baloldal...
Magyarország ennél jobbat érdemel!
Ez a baloldal...
Magyarország ennél jobbat érdemel!
Ja, hogy ott szavazni is lehet?
️
Van még lejjebb libsik?
Unod már a baloldali gyűlöletkeltést, a magyarellenességet és a hazugságaikat?
Április 3-án megüzenjük nekik: ELÉG VOLT A BALOLDALBÓL!