Add tovább az üzenetet! Mindenkinek el kell mennie szavazni április 3-án! Győzzük meg az összes ismerősünket! 2X a FIDESZ-re! Csak ez garantálja, hogy megvédjük az eredményeinket!
Mikrofonos Petike még akkor is hazudik, amikor mosdatni próbálja magát.
/posztok.hu





Márki-Zay Péter, azt szeretném megkérdezni, hogy honnan lopták el a telefonszámomat?
Soha nem adtam meg semmilyen adatomat…