Akik fel voltak háborodva, hogy a Fidesz visszaél az alkotmányozó többségével, azok most mit éreznek?
A pillanat, amikor az egyébként Tisza-szimpatizáns elemző közellenség lett. Mert kritikát mert megfogalmazni.
Egészen biztos, hogy ez a jó irány?
/posztok.hu


️Magyar Péter ismét hazudozással vádolta a HírTV riporterét Zsolti bácsi-ügyben, miközben a parlamentben hétfőn ő állított valótlant:
️
Az amerikai indiánok az élére álltak a természet irányításának és esőtáncuk is volt.
