Petya valami nagyon erős szert kaphatott, hogy ekkora bátorságra tett szert. Előbb Putyinnak üzente meg, hogy nem fél tőle, majd levelet ír az orosz nagykövetnek, amiben tiltakozik egy orosz hivatal közleménye ellen, sőt nyilvános magyarázatot követel. Komolyan kezdünk aggódni a selyemmajomért: ha így folytatja, jövő héten hadat üzen Oroszországnak? Persze, ninjának beöltözve, kamerák kereszttüzében fogja megtenni.️
🤝🇺🇸 Trump–Putyin alaszkai találkozó után kiszivárgott, milyen áron hajlandó Moszkva a békére: Putyin a Donbász egészét követeli, azt a régiót, amely Ukrajna gazdasági gerincét adja. Cserébe írásos…
A Mindenható Bütyök szerint mentelmi jogról nem lehet lemondani jogilag. Te egyszerű! 1) te magad mondtad, hogy lemondasz róla 2) kérvényezd Frédinél, hogy le akarsz róla mondani!
Többek között. A nyugat-európai vezetők most úgy viselkednek, mint az a haver, akit nem hívtak meg, ennek ellenére elment a találkozóra. Nem most kellene izmozni, hanem hónapokkal ezelőtt kellett volna…