5️⃣ A Sándor-palota históriája – ötödik epizód 
„Minden kőben benne van a szobor, csak a felesleget kell lefaragni róla." (Michelangelo)
A gazdasági semlegesség praktikusan azt jelenti, hogy senkinek nem vagyunk alárendelve.
Csak a magyar érdek szerint járunk el.
5️⃣ A Sándor-palota históriája – ötödik epizód 
„Minden kőben benne van a szobor, csak a felesleget kell lefaragni róla." (Michelangelo)
Találkozzunk a Millenárison!
Tisztelet a Hősöknek!
Találkozzunk október 23-án, 10:30-kor, a Millenáris szabadtéri színpadánál.
Én ott leszek!
Zajlik a parlamenti munka, a dereguláció és a jogi versenyképesség témájában is törvénymódosítási javaslatokat nyújtottunk be.
A módosítások célja, hogy tovább erősödjön hazánk versenyképessége.

A parlamenti ülésen is megemlékeztünk Potápi Árpád, elhunyt képviselőtársunkról! Isten Veled Árpi!
Magyarország a gazdasági semlegesség stratégiájának végrehajtására törekszik, vagyis nyitottak vagyunk a beruházó vállalatok számára a szélrózsa minden irányából, egyetlen feltételünk a törvények…
Fekete-Győr András nekünk nem fog hiányozni.
Két biztonságos ország között a határsértés az nem emberi jogi kérdés, hanem az egy bűncselekmény.
A határ megsértése az egy bűncselekmény, ahhoz senkinek semmi joga nincsen.
Legyen bármilyen…
Magyarországon addig biztosan nem lesznek migránstáborok, amíg mi kormányzunk.
Ahogy a múltban sem történt meg, úgy a jövőben sem fog megtörténni, hogy alávessük magunkat Brüsszel migrációs paktumának.
Európa jövőjéről - Salzburg 
Potápi Árpád Jánosképviselőtársunkról, államtitkár kollégánkról, szomszéd vármegyei barátunkról emlékeztünk meg az Országgyűlés mai plenáris ülésén. Temetése csütörtökön lesz szeretett szülővárosában…