Magyarország és Vietnám közös célja: a béke!
Magyarország és Vietnám közös célja: a béke! 


️Latorcai Csaba, a KDNP ügyvezető alelnökének nyilatkozata:
Ismét elgurult a dollárbaloldal gyógyszere az Európai Parlamentben.
️ Most éppen a momentumos Cseh Katalinnal az élen a demokratikus kormányzást megkérdőjelező, aljas rágalmakkal illetik hazánkat, illetve továbbra is blokkolják a nekünk járó uniós források még ki nem fizetett részének utalását, és követelik Magyarország uniós szavazati jogának felfüggesztését.
Mindezt azért, mert nemet mondunk a háborúra, az illegális migrációra és a genderőrületre.
Érteni véljük a baloldal hisztérikusan görcsös és óvodás szintre süllyedt, folyamatos feljelentgetését, mert az ő szempontjuk mindössze egy dologra fókuszál: minél több dollárért, minél nagyobb kárt okozni Magyarországnak és a magyar embereknek.
Lehet szembe menni a választói akarattal, de Virág elvtárstól tudhatnák, hogy a tények makacs dolgok: zsinórban négy választás, négy pofon. Szép „siker”. Ez maradt nekik.
️ Júniusban újból megálljt kell parancsolnunk a dollárbaloldal ámokfutásának!
Magyarország és Vietnám közös célja: a béke!
Magyarország és Vietnám közös célja: a béke! 

Köszönjük mindenkinek, aki elmondta a véleményét
️

️ Önálló programban kaphatnak támogatást zöldenergia-tároló telepítéséhez a gazdasági társaságok. A családok mellett őket is támogatjuk. Részletek
palyazat.gov.hu
️ Már több mint 20 ezer lakossági pályázó nyújtott be előregisztrációt a Napenergia Plusz Programban
️
Éppen ma 3 évvel ezelőtt álltam államtitkárként az energia- és klímaügyek szolgálatába, akkor még az Innovációs és Technológiai Minisztérium kötelékében.
Most már egy külön a szakterületnek dedikált…
Album Magyarország és Vietnám közös célja: a béke!
🇻
Magyarország és Vietnám közös célja: a béke! 

Isten hozta Magyarországon Vietnám miniszterelnökét!

Óraműpontosan! 

Javier Milei, Argentína új elnöke a davosi World Economic Forumon mondott beszédében sajnos nem történelmi visszatekintésként, hanem napjaink problémáiról beszélve világított rá, hogy a szocializmus…
Magyarországon a legalacsonyabb az infláció a V4-ek közül!