Indul Nejlon Piroska. Beszállás a Népligetnél.

A baloldal nem becsülte meg az időseket! Elvették tőlük a 13. havi nyugdíjat, befagyasztották a nyugellátások összegét, emellett sorozatos megszorításokkal nehezítették az idősek életét.
A 2010-ben hivatalba lépett polgári kormány úgy döntött, hogy szövetséget köt a nyugdíjasokkal.
Az elmúlt 13 évben:
Az átlagnyugdíj összege több mint a duplájára emelkedett,
visszaállítottuk a 13. havi nyugdíjat,
inflációkövető nyugdíjemelést vezettünk be
és 5 alkalommal nyugdíjprémiumban is részesültek a nyugdíjasok.
/posztok.hu
Ha mi nem védjük és képviseljük a magyar érdekeket, akkor senki más nem fogja. - Orbán Viktor



azonban Brüsszel ezt támadja.


A…