🟠Kedves követőim!
🟠Ki miért lesz ott április 3-án?
☝Ma indul az élelmiszerárSTOP!
🟠Kedves követőim!
🟠Ki miért lesz ott április 3-án?
A mi célunk az, hogy Magyarországon minél több gyermek szülessen, mert ha van gyermek, akkor van jövő. 
Életbe lépett az élelmiszerár-stop! Mutatjuk, mely termékeket érint.
Megvédjük a magyar családokat az inflációtól: fenntartjuk a rezsicsökkentést, bevezettük a kamatstopot, emellett rögzítettük az üzemanyagok árát.
Mindezek mellett a kormány három hónapra árstopot vezet…
Mától életbe lép az árstop!
Az lehetetlen, hogy idegen felnőttekkel pótoljuk a hiányzó magyar gyermekeket.
Moszkvai kezdés, ahogy szoktuk!
Mától életbe lépett az élelmiszerárSTOP! 
Megvédjük a magyar családokat! 
👉Mától indul az élelmiszerárSTOP