Tatán van egy olyan kezdeményezés, amely országosan is példaértékű lehet. Egy könnyűzenei tehetségközpontról van szó, csaknem 80 fiatal tanul itt zenélni, 7 tanszakon.
A stílusok sokrétűek, lehet…
70 nap múlva választ az ország.
Magyarországnak előre kell mennie, nem hátra!
️
Tatán van egy olyan kezdeményezés, amely országosan is példaértékű lehet. Egy könnyűzenei tehetségközpontról van szó, csaknem 80 fiatal tanul itt zenélni, 7 tanszakon.
A stílusok sokrétűek, lehet…
🟠 A kormány 2010 óta a családok megerősítésén dolgozik, és olyan stabil családtámogatási rendszert hozott létre, amely megvédi ezt.
A magyar családoknak kiszámíthatóságra és biztonságra van szükségük…
Polgárőreink tegnapi családi napi fotói hűen tükrözik a jó hangulatot. 
Hajrá polgárőrök! 


Tóth Attila
Körzetünk az ország egyik legdinamikusabban fejlődő térsége, amit az is jól mutat, hogy egyre több vállalkozás indul.
Az Egyesület Természetesen Dunakesziértelső alkalommal szervezte meg a…

70 nap múlva eldől, hogy előre megyünk, vagy vissza a gyurcsányi múltba. 
A Székely himnusz Magyar Értéktárba való felvételéről döntött a Hungarikum Bizottság, így hatra növekedett az erdélyi kiemelt nemzeti értékek száma.
Maroknyi székely porlik, mint a szikla,
Népek…
Ha tehetem, mindig meglátogatom választókerületem templomait.
A minap Pétfürdőn jártam, ahol a helyiek számára egy fontos útfejlesztést jelentettünk be. Ezt követően Megyesi Ferenc plébános úrral…

Pénteken az átalakuló világrend témájában tartottam előadást a Polgári Csapat Ifjúsági és Kulturális Egyesület meghívására Veszprémben.
A beszélgetésen elmondtam, hogy bár a siker univerzális, az oda…
Mi ott leszünk! 
Az országépítők nevét a magyar nemzet soha nem felejti el. Ilyen országépítők adták nekünk a Lánchidat, az Országházat vagy a Margit hidat.
Kerékkötők, károgók, hátráltatók, országrombolók mindig…