Az adventi időszak kezdetén szívünk hálával telik meg. Kicsit magunk mögött hagyjuk az egész esztendő zajos mindennapjait, s tekintetünket talán jobban az égiek és embertársaink felé tudjuk emelni, mint az év többi részében.
Kívánok mindannyiunknak meghitt ráeszmélést arra, hogy milyen csodálatos dolog Isten-, valamint családunk által körülölelt szeretetben élni és az Isten országát közösen építeni! 
/posztok.hu








A baloldal ezt eltörölné, mert nekik nem számítanak a magyar emberek.…