Hiszek a csendes többség erejében!
Rétvári Bence: Gyűlnek az aláírások, egyre többen állnak meg a standoknál, és egyre többen mondják: számíthattok ránk
Köszönjük mindenkinek, aki már aláírt, és annak is, aki még csak most jön oda aláírni, vagy egy kézfogásra vagy egy biztató szóra.
A munka nem áll meg, megyünk tovább, gyűjtjük a támogató aláírásokat és építjük a közösséget
Mutassuk meg, hogy sokan vagyunk, és hogy Magyarország jövőjéről nem mások döntenek helyettünk
Április 12-én a Fidesz-KDNP a biztos választás
#KDNP #Isten #Haza #Család #Jövő #MindennapiEmberek #MegvédjükaMindennapjainkat
/posztok.hu



Péter, a kamuprofilok meg a Facebook algoritmus lehet, hogy téged segítenek, de van egy rossz hírem: egyik sem szavazhat április 12-én!
Ez a Tisza krémje! Ahogy Orbán Anita mondja: „mindenki kőprofi”. Na, az biztos...