Megnéztük, hogyan készül a menza

Ma reggel személyesen is megtekinthettem, hogyan készül a kerületi gyerekeknek az ebéd. Az Adyligeti Rendészeti Szakgimnázium főzőkonyhájából szállítják ki naponta az ételt a budafok-tétényi közoktatási intézményekbe. A bejárás során részletesen bemutatták nekünk az ételkészítési folyamatokat. A közétkeztetési konyhán szigorú szabályok vannak érvényben, kötelező a lábzsák, a köpeny és a hajháló viselete is.

A közkonyhára Dankóné Hegedűs Jolán alpolgármester asszonnyal, két szülővel és egy kerületi iskola igazgatójával látogattunk el.

Lehetőségünk volt arra is, hogy megkóstoljuk a mai menüt, ami gerslis zöldségleves, finomfőzelék és fasírt volt. Szerintem finom volt, remélem, hogy a gyerekeknek is ízlett.
Örülök annak, hogy betekintést nyerhettünk a kerületi gyerekeknek szállított menza elkészítésébe. Mivel az iskolások kérték tőlem, jeleztem, hogy a napközis piskóta az egyik kedvencük, és szeretnék, ha sűrűbben lenne a menüben.

Továbbra is azon dolgozunk, hogy minden óvodás és iskolás minőségi meleg ételt kapjon, ezért folytatom a menzaellenőrzést a következő hetekben.

Az a célunk, hogy mind a gyerekek, mind a szülők elégedettek legyenek a napi menüvel.

Nem vicc:
kétnapos hivatalos látogatáson vesz részt szerdától az Árnyékkormány Londonban, ahol a brit árnyékkormánnyal folytat kétoldalú tárgyalásokat.

Bár az Európa-liga menetelésünk véget ért, az UEFA bevételek nem kevés hasznot termeltek a klubnak.

Jövőre újra ott leszünk a legjobbak között, de addig is keményen kell dolgoznunk.

Hidvéghi Balázs:

Most épp az derült ki, hogy az Európai Bizottság közlekedésért felelős főigazgatója legalább 20 millió forint értékben fogadott el luxusrepülőjegyeket Katartól.

Hogy, hogy nem, éppen…

Van egy zászlónk, amit nem téphetnek szét

Az UEFA ️ döntésének értelmében nem minősül politikai szimbólumnak a Nagy-Magyarország jelkép használata, így az visszatérhet a válogatott meccsekre ️is

Mi…

️Nagy örömmel vettem részt a magyar közmédia, az #MTVA brüsszeli képviseleti irodájának bemutatóján.
️Rendkívül fontos a megerősített jelenlét az uniós központban, hiszen a jövő évi magyar EUs elnökség…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média