A magyarok elsöprő többsége egyszer már kiállt a gyermekvédelem mellett, de elképzelhető, hogy szükség lesz egy megerősítésre, hogy a jövőben az eddiginél is szigorúbban lehessen büntetni a pedofil-bűncselekményeket – vélekedett rádiónkban a XXI. Század Intézet elemzője. Nagy Ervin szerint Magyarország a gyermekvédelem esetében valójában függetlenségi harcot vív, hiszen a progresszív erők mindenképpen meg akarják változtatni akarják a világ országainak társadalmi viszonyait, egy újabb szigorítás pedig újabb támadásokat jelentene Magyarország ellen.
/posztok.hu






️


