Na jó ez mennyire ciki már 🤦🤦

Petike csak egy fényképre mehetett oda Macronhoz
De arra nem figyeltek, hogy közben a háttérben készülődnek és éppen terítik az asztalt 🤦🤡

Micsoda komoly tárgyalás az olyan, ahol se leülni nem lehet, közben a személyzet mászkál és megteríti azt az asztalt arra a megbeszélésre ahol te nem lehetsz ott

Még ők sem tartják sokra. Szóval az osztrák kancellárral 6 percet kapott, Macronnal csak egy fotót… Petike Pressman csak ennyit tudott elintézni ?!

Ezek meg két napot töltenek Orbán Viktorral

Jaj istenem érik az újabb 2/3

☝️Adj címet a képnek!
A./ Johannis román kormányfő megigazítja a nyakkendőjét
B./ Johannis kormányfő modortalanságból hátat fordít a diplomácia alapvető szabályainak

NEHÉZ lehet most BALOSNAK lenni!
Bár szerintünk sosem könnyű.
Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média