A német kancellár szerint eljött a pillanat, amikor tárgyalni kell róla, hogy miként lehet hátrahagyni a háborús helyzetet és megkötni a békét. Scholz azt mondta, Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel rendkívül őszinte megbeszéléseik voltak, melyek során egyetértettek abban, hogy a következő békekonferenciát okvetlenül meg kell szervezni, és azon feltétlenül ott kell lenniük az oroszoknak.
/posztok.hu








Hétfő van. Suli. Megyek a liberálisok által elképzelt univerzumba, ahol már térerő sincs, és szentjánosbogarakkal világítjuk a képernyőt.
️
️ Amikor Orbán Viktor beszél a békéről vagy tűzszünetről, az rossz? Ha Olaf, az jó? Most akkor Scholz “oroszpárti”?
️ Várjuk a nyugati és magyar háborúpártiak felháborodását a kancellár kijelentése…