🙏52 év óta nem volt ilyen
ARANYTUS DÖNTÖTT: OLIMPIAI BAJNOK A MAGYAR FÉRFI PÁRBAJTŐRCSAPAT! ️

🙏52 év óta nem volt ilyen
ARANYTUS DÖNTÖTT: OLIMPIAI BAJNOK A MAGYAR FÉRFI PÁRBAJTŐRCSAPAT! ️

hosszú évekig párbajtőröztem, előbb Kispesten, majd az OSC-ben. edzőm lehetett a kiváló Cérna. nekem ez az arany különleges, de ugyanolyan különleges lett volna az ezüst is. elképesztő, bámulatos,…
️
Köszönjük, fiúk! Olimpiai Bajnok az Andrásfi Tibor, Koch Máté, Siklósi Gergely, Nagy Dávid összeállítású férfi párbajtőrcsapat a párizsi olimpián.
👇 Részletek kommentben!
Aranyérmes a magyar férfi párbajtőr csapat! Itt a második magyar arany Párizsban!
Újra összeállt a Backstreet Boys
Ez elég magabiztos volt: 
Milák Kristóf a legjobb idővel, 50.38-cal ott van a döntőben 100 pillangón, holnap újabb érem kilátásban!

ÉREMESÉLY SPORTLÖVÉSBEN:
Major Veronika a női 10 méteres légpisztoly után 25 méteren is döntőzik, holnap 9:30-kor! 




Sokkoló és egyben gyomorforgató, ami a párizsi olimpia körül történik
️Egy héttel ezelőtt azt kellett végignéznem a családommal, hogy az egyik legmagasztosabb eszmére épülő világverseny megnyitóján…