Rálőttek a Fidesz egyik aktivistájára aláírásgyűjtés közben. Az esetre Orbán Viktor videóban reagált. Szerintetek is igaza van abban, hogy az ellenzék gyűlöletre épít politikát Magyarországon?…
️ A tiszás Radnaira rájár a rúd. Hergelni akart a rezsivel de eligazították.
/posztok.hu


️Most fog hiányozni nagyon az orosz energia! Ursula és a brüsszeli vezetés Európa sírásói!



️ Áprilisban nemcsak kormány, sorsot is választunk: a jobboldal a békét és a biztonságot képviseli, míg a Tisza a brüsszeli és kijevi háborús őrületet honosítaná meg Magyarországon is!