Én nem tartok éves visszatekintést mert minden megy tovább.
Én itt leszek ahogy ti is. Együtt pedig 2026-ban is győzünk. 👍🇭
Én nem tartok éves visszatekintést mert minden megy tovább.
Én itt leszek ahogy ti is. Együtt pedig 2026-ban is győzünk. 👍🇭
️Elszabadult a szilveszteri buli Brüsszelben! Autókból lövik a házakat és az üzleteket, semmi nem számít!
Legyen nagyon boldog az ÚJ ÉV mindannyiunknak! 


💃🐷 A Hír TV műsorvezetői is ezt kívánják Nektek! 
Boldog és sikeres új évet kívánok mindenkinek 2026-ra ezzel a kis videóval
!
Így szilveszterkor kíváncsi voltam mit tud a mesterséges intelligencia, hát ez született belőle
!
Hihetetlen, hogy még szilveszterkor sincs jobb dolga a Tisza szektának, mint itt lebzselni. A tiltólistán kezdik az új esztendőt!
Boldog új évet kívánok mindenkinek
🫶🥂
Normális?
Van egy rossz hírem Péter! 2025-ben már a platóról ordítoztál, a testőreiddel vagy éppen rendőrökkel akartál elvitetni, börtönnel fenyegettél, rám küldted az embereidet és rendszeresen dührohamot…
A Vox Populi az utca hangja, az embereket pedig nem lehet elhallgattatni! Jövőre is hozzuk nektek a legőszintébb véleményeket a Patrióta csatornán! Tartsatok velünk!
Jó pár helyen megfordultam idén az országban a ti meghívásotokra. Mindig elmondtam az ilyen fórumokon, hogy nekem a megtiszteltetés, hogy beszélhetek előttetek, de van ennek egy fontosabb része is,…