Nagy örömmel tettem eleget a meghívásnak és vettem részt a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Közgyűlés ünnepi ülésén.
A Fidesz vezetése alatt vármegyénk folyamatosan fejlődik. A feladat adott, a munkát elvégezzük. Együtt, nem csak magunkért hanem hazánkért.
Köszönöm Bánné dr. Gál Boglárkának, a vármegyei közgyűlés elnökének a meghívást!
/posztok.hu




