Dopeman megunta és közös drogtesztre hívta az ellenzékieket, Petitől Puzsérig! 
Hányan fogják bevállalni?
Dopeman megunta és közös drogtesztre hívta az ellenzékieket, Petitől Puzsérig! 
Hányan fogják bevállalni?

ez most megsíratott
vigyázzatok magatokra, kérlek.....én pl évi 60.000km vezetek minimum. Hát igen....
Forrás: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
️👮💙…
Új Mandiner!
👉 A közel 10 ezres Szentgotthárdon, pár tucat embert érdekelt Magyar Péter. Mielőtt bárki ezzel jönne, a csávó ott ül a színpadon.
A libsik hisztizzenek csak. Az megy nekik.
Én imádtam Sydney Sweeney-t és az American Eagle-t!
Ne várjunk sokat az EU új szankciós csomagjától
A BYD lenyomja a Teslat
Beszélgettem Petivel.... hát mit mondjak? Nem egy intelektüel a manus ;)