Egy normális, megfontolt ember számára, Orbán Viktor a helyes választás. Stabilitást, biztonságot, függetlenséget jelent. #demokrácia
️ A tiszások is idekeverednek. De legkésőbb a nap végére mennek.
Egy normális, megfontolt ember számára, Orbán Viktor a helyes választás. Stabilitást, biztonságot, függetlenséget jelent. #demokrácia
Közel 70%-kal nyerte a mai, időközi polgármester-választást a Fidesz által támogatott jelölt, Nyírcsászáriban. Gratulálunk!
Híres sportolók, akik elutasítják az woke-mozgalmat!
🏳️
Ne fizessen az EU mások helyett
"A kormányzó és a magyar katonák akciója volt az egyetlen eset a Hitler által megszállt Európában, ahol egy Németországgal szövetséges ország reguláris hadseregét arra használták fel, hogy megmentsék…
☝️A tegnapi videóm egyik ötletadója.
Szerintem nem ő a legélesebb kés a fiókban.
Napi 4-5 ehhez hasonló "gyöngyszem" akad azért.
️
10-ből 8-an már akkor elrontjátok, amikor beültök a kocsiba. 

Azt pletykálják egy tiszás szavazóra átlagosan 8 kamuprofil jut…
Ukrajnát éltetitek, de a magyar történelemtől hánytok? Nem szégyellitek magatokat?