BRAVÓ ANDRÁSFI TIBI!!! Élete első olimpiáján ELŐDÖNTŐS!!! Éremért vívhat este 8-tól! <3
Inenntől kezdve, egy liberális se emlegesse az elfogadást, ha saját maga arra képtelen.
Általános jogokat hangoztatnak de egy adott közösséget favorizálnak amíg, (amint látható is volt) a kereszténységet és a keresztényeket az “elfogadás” jegyében, még ki is gúnyolják.
Miért? Mert megkerülhetetlen történelmi tényként kereszténységünk, európaiságunk egyik alapja.
Európaiságunkat pedig le akarják bontani, másodlagossá tenni.
A “művészet” nem sértheti a hívők érzéseit! Egyik vallást sem lehet támadni!
Jogosan felháborodni és kimondani a véleményünket a műsorról, az már “kirekesztő”?
Mi fogadjunk el mindent, de a mi véleményünk másodlagos? Az már nem számít?
Ne legyenek kétségeink. Ha vezetési helyzetben lennének, valószínűleg a hazai liberálisok sem lennének elfogadóbbak.
/posztok.hu


FÁJÓ VERESÉGEK:
a világbajnoki címvédő Koch Máté után a tokiói ezüstérmes, világranglista 2. Siklósi Gergely is kiesett férfi párbajtőrben…
Újabb magyar éremesély az olimpián:




𝗠𝗲́𝗴 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗼𝗸𝘁𝗼́𝗯𝗲𝗿𝗲́𝗯𝗲𝗻 𝗶́𝗿𝘁𝗮𝗺 egy cikket a Jogok háborújáról, mely most, az Olimpia megnyitó kapcsán brutálisan aktuális lett. Szerintem. Szerinted?