Június 1.-újra Békemenet! Ott leszünk mint legutóbb. Hadd lássanak tömeget is a belpestiek. A balosok véleményével pedig, akik elhiszik Petinek, hogy egy rádió blokkol valamit, nem foglalkozunk. Azon csak nevetünk.
Vicces, hogy a dollármédia szerint a kínai elnöknek magában és lehetőleg maximum egy szál boxerben kellett volna jönnie gyalog, de a balos petibohóc kidobókból verbuvált verőlegényei egy pillanatra se…
Megtisztelő felkérést kaptam a Szent István Intézettől. Nem is sejtitek, mennyire nehéz szigorúan egyetlen percben beszélni valamiről. Ez esetben Európáról. Én ekképpen oldottam meg a feladatot.…