Tegye fel a kezét, akivel még nem fordult elő
Megint csak a diktatúra bántja GeJgőt
A Telex és a 444 is kínosan ügyelt rá, hogy EGYSZER-SE írják le a cikkben Karácsony Gergely vagy Vígh Mór nevét
Nagy Ervin Magyar Petiről: "Mértéktartó, önmaga hatása alá nem kerülő, egyáltalán nem a babérokra törő karakter.”
Juhuuuu…indulhat is a hétvége! 
Tegye fel a kezét, akivel még nem fordult elő
Megint csak a diktatúra bántja GeJgőt
A Telex és a 444 is kínosan ügyelt rá, hogy EGYSZER-SE írják le a cikkben Karácsony Gergely vagy Vígh Mór nevét
Poloska húszezerért árulja a saját arcával ellátott pulcsikat! Már bizniszel! 


Petya csoportjában ILYEN gyöngyszemek mennek 
Mi meg külföldről megvett, hazaáruló, libsi-bolsi-komcsi ügynököket, NEM SZERETNÉNK ebbe az országba!





👌 126 ezren követitek már véleményvezéreinket a YouTube-on, úgyhogy új műsort indítunk nektek a Patriótán!
Valaki lehet, hogy nem fog neki örülni... ugyanis Trombitás Kristóf barátunk helyreteszi…
ITT AZ ÚJABB BOTRÁNY:
Magyar “Pszichó” Péter pártjának alelnöke egy kommunista besúgó volt a Kádár-rendszerben!
️ Összenő, ami összetartozik...
Forradalom vs. bohóckodás 