Nem azt, hogy ki a Marci bácsi?!
Nem azt, hogy ki a Marci bácsi?!
Fotók a prájdról a klubomban!
FONTOS! CSAK 18 ÉVEN FELÜLIEKNEK!
️
️
️
ÜZENET A KORMÁNYPÁRTI PROPAGANDAGÉPEZETNEK!
ITT TUDOD TÁMOGATNI A NEMZETI KOMMUNIKÁCIÓS HÁLÓZATOT: NKHKFT.HU
A Tisza párt a sok liberális, agymosó pedagógusnak megköszönte a támogatást, kb. 0,4% béremeléssel. Mire költitek? 
Minden
patrióta felvonulónak üzenem: vigyázzatok egymásra!
🙏💪
️Te mit gondolsz a társadalmi "egyeztetésről" ?
Írd meg kommentben, érdekelne......
️Marci, Sanyi, Zsóti bácsi...
(szerző: Zonka)
Nem tudok túllépni ezen csöndben.
Gyere, csevegjünk erről kicsit egy kávé mellett. 
Hosszabb szünetre, pihenésre volt szükségem, hogy újra írni tudjak.
De…
💪 Ma tüntetés, te ott leszel?
Találkozó a Kodály köröndön, vigyél magaddal még egy embert és egy nemzeti színű lobogót.