️Szóval Magyar Petya pártja TÁMOGATTA a MIGRÁCIÓS PAKTUMOT
️
👉Ami kötelező kvótával bevándorlókat telepítene hazánkba.
Petya, így mondasz le egy kicsi szuverenitásról?
️
"Ha Trump elnök nyer, akkor megkönnyebbülünk, mivel már ketten leszünk békepártiak." - Orbán Viktor
Legyen neked is ilyen szuper jó Trump pólód.
Link kommentben
️
️Szóval Magyar Petya pártja TÁMOGATTA a MIGRÁCIÓS PAKTUMOT
️
👉Ami kötelező kvótával bevándorlókat telepítene hazánkba.
Petya, így mondasz le egy kicsi szuverenitásról?
️
A 444 leírta, (megint) hogy Bukarest gazdagabb is, jobb is mint Budapest...
️
Srácok, van az a pénz ugye, amiért nektek is korpásodik a haj?
Hova tovább, Amerika?
Brüsszel lengyel mintára kormányváltást akar Magyarországon, meg is van hozzá az emberük.
Jön a pornóbajszos The Fair Right Varga Ádám, aki folyton bemerészkedik az ellenzéki tüntetésekre.
Bezzeg | szombat